Медіаринок реклами в Україні у 2024 році зросте на 33% – дослідження

Медіаринок реклами в Україні у 2024 році зросте на 33% – дослідження

Обсяг реклами на телебаченні зросте на 6,1 млрд грн (+58%)

Медіаринок реклами в Україні у 2024 році зросте на 33% – дослідження

У 2024 році медіаринок реклами в Україні зросте до 29,8 млн грн, що на 33% більше проти попереднього року. Такі дані наводить Всеукраїнська рекламна коаліція.

Найбільше зростання прогнозується в сегменті телебачення – до 6,1 млрд грн, що на 58% більше, ніж торік. Попри занепокоєння через можливі блекаути, перші відключення електроенергії припали на низький рекламний сезон, що не вплинуло на заплановані бюджети.

Сегмент реклами в Digital ТБ також продемонструє значне зростання – до 800 млн грн (+78%). У пресі рекламний ринок сягне 387 млн грн (+8%), а на радіо перевищить 1 млрд грн (+30%).

Нагадаємо: 2022 року медіаринок України пережив значний спад – на 63%, а сегменти преси та телебачення впали на 81%. Це було спричинено функціонуванням телемарафону «Єдині новини» та закриттям медіагрупи «Україна».

Серед ключових тенденцій у маркетингу цього року виділяють розмаїття нових ідей і завдань, впровадження інноваційних технологій, підвищений попит на персоналізовані кампанії та акцент на соціальну відповідальність брендів.

За прогнозами Міжнародної асоціації маркетингових ініціатив, очікується зростання у trade marketing, loyalty marketing та consumer marketing на 20%, 15% і 20% відповідно. У сегментах event marketing та sponsorship можливий ріст на 30% проти 2023 року.

Бекграунд. Раніше Mind писав, що Верховна Рада прийняла в цілому закон щодо заборони нанесення на упаковці лікарських засобів будь-якої реклами та інформації рекламного характеру, яка сприяє просуванню лікарського засобу на ринку. «За» проголосували 318 депутатів.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло