Імпорт міді до Китаю впав на 12,3% через уповільнення економіки
Скорочення попиту на мідь у Китаї відображає слабкість у секторах нерухомості та виробництва, впливаючи на глобальний ринок

Імпорт необробленої міді та мідних виробів до Китаю у серпні становив 415 тис. тонн, що на 12,3% менше проти минулого року, коли цей показник становив 473 тисячі тонн.
Про це пише Nikkei Asia.
У Mind з'явився телеграм-канал Mind tweet, де ви першими отримуєте головні новини, що мають вплив на економіку та бізнес. Підпишіться, щоб зберегти ваш час та гроші.
Це вже третій місяць поспіль, коли імпорт знижується, що засвідчує уповільнення китайської економіки, особливо в таких галузях, як нерухомість і промислове виробництво.
Мідь відіграє ключову роль у багатьох галузях, включно з енергетикою та автомобілебудуванням, а китайський попит суттєво впливає на глобальне ціноутворення. Разом із факторами, як-от монетарна політика США та видобуток на основних шахтах, китайський імпорт є важливим індикатором для ринку.
Згідно з митними даними за серпень, імпорт мідної руди та концентратів до Китаю знизився на 4,6% проти минулого року, досягнувши 2,574 млн тонн. Ці матеріали є сировиною для виробництва на мідних заводах і відображають ширший спад у попиті на ринку.
Бекграунд. Раніше Mind писав, що акції деяких китайських девелоперів впали в Гонконзі після того, як вони стали недоступними для інвесторів із материкового Китаю, це завдало чергового удару по й без того ослабленому сектору.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: editor@mind.ua.