З літа 2025 року росія почне відчувати негативний вплив на економіку країни – Буданов

З літа 2025 року росія почне відчувати негативний вплив на економіку країни – Буданов

Це підрахунки самого ворога

Этот текст также доступен на русском
З літа 2025 року росія почне відчувати негативний вплив на економіку країни – Буданов
Фото: ГУР

Наприкінці 2025 – на початку 2026 року очікується суттєве зростання негативного впливу війни на росію.

Про це заявив начальник Головного управління розвідки, генерал-лейтенант Кирило Буданов на ХХ щорічній зустрічі Ялтинської Європейської Стратегії (YES).

За словами Буданова ‒  це підрахунки самих росіян. «Якщо вони до цього часу не виходять умовними переможцями, то на найближче майбутнє, десь 30 років, вони втрачають можливість бути наддержавою. Залишаються тоді дві країни: Китай і США. А максимум, на який зможе розраховувати росія ‒ регіональне лідерство, що її не влаштовує», ‒ зазначив він.

Керівник ГУР відмітив, що економічний спад в росії вже зараз «болісний і відчутний», але вони боряться з його наслідками. Але вже влітку 2025 року негативний вплив на економіку почне бути дуже відчутним для їхньої країни. Також, в цей період перед кремлем постане проблема недобору в армію. «Вони зіштовхнуться з дилемою – або оголошувати мобілізацію, або якимось чином треба трошки зменшувати інтенсивність бойових дій, що для них може бути, врешті-решт, критичним», – розповів Буданов.

Попри те, що росія відбуває втому від війни – адже вона торкнулася багатьох прошарків населення, звичайні росіяни радіють військовим здобуткам своїх співвітчизників в Україні. 

Водночас, перенесення війни на територію рф має вплив на росіян, які звикли почуватися в безпеці, вважаючи, що їхня країна настільки потужна, що їй нічого не загрожує. «З першими вибухами у москві, по території рф цей міф був зруйнований. Це і є головний здобуток усіх цих дальніх ударів», ‒ пояснив начальник розвідки.

Буданов зазначив, що радянські запаси озброєння добігають кінця, а обсяги вироблених літаків і бронетехніки не матимуть вирішального значення на полі бою. Втім ворог значно просунувся у виробництві засобів ураження – «Іскандерів та КАБів. Крім того, велику кількість зброї росіянам постачає КНДР. «Як керівник розвідки, я можу прямо сказати: те, що вони постачають там балістичні ракети ‒ це неприємно для нас, але це не ті обсяги, а ось що стосується боєприпасу ‒ це критично для нас», ‒ наголосив він.

Бекграунд. Раніше Mind писав, що у російсько-українській війні ключову роль відіграють безпілотники, а танки використовуються рідко – їх легко виявити та атакувати дешевими дронами. 

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло