Сили ППО збили 61 «шахед» під час нічної атаки

Сили ППО збили 61 «шахед» під час нічної атаки

Усього росіяни запускали 70 ударних БпЛА

Сили ППО збили 61 «шахед» під час нічної атаки
Фото: Володимир Зеленський/Telegram

У ніч проти 20 вересня російська армія атакувала Україну дронами-камікадзе та керованою авіаційною ракетою Х-59. Загалом окупанти застосували 70 «шахедів».

Про це повідомляє Командування Повітряних сил ЗСУ.

Захисники неба працювали у 13 областях: Дніпропетровській, Київській, Вінницькій, Черкаській, Кіровоградській, Сумській, Полтавській, Івано-Франківській, Львівській, Хмельницькій, Миколаївській, Одеській та Херсонській. Їм вдалося знищити 61 безпілотник, а ще 9 – локаційно втрачені в межах України.

Голова Хмельницької ОВА Сергій Тюрін додав, що під час нічної атаки один із «шахедів» пролітав у безпосередній близькості до атомної електростанції. Влучання чи аварії не сталося, попри це керівник адміністрації вважає таку атаку «ядерним шантажем».

Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що ворог атакував геріатричний пансіонат на Сумщині. Одна людина загинула, 14 – дістали травми.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло