Уночі росіяни атакували Україну «шахедами», керованими ракетами та балістикою
На Дніпропетровщині влучання через обстріл балістичними ракетами, є загиблі

У ніч проти 21 вересня російська армія атакувала Україну дронами-камікадзе, керованими авіаційними ракетами та балістичними ракетами. Усього запустили 16 «шахедів», 5 КАР Х-59/Х-69 та 4 «Іскандер-М"/KN-23.
Про це повідомляє Командування Повітряних сил ЗСУ.
Захисникам неба вдалося знешкодити усі повітряні цілі, окрім балістичних ракет. Протиповітряна оборона збила всі керовані авіаційні ракети та 11 безпілотників. Решта дронів упали внаслідок протидії радіоелектронної боротьби.
У Повітряних силах додали, що балістичними ракетами росіяни атакували Дніпропетровщину. За словами очільника ОВА Сергія Лисака, посеред ночі ворог ударив по Кривому Рогу. Унаслідок атаки зайнялися пожежі в 2 приватних будинках, ще понад 20 таких пошкоджені, а 2 – зруйновані повністю. Також постраждали школа, гараж та автомобілі.
Станом на зараз відомо про 3 загиблих, серед яких 12-річний хлопчик та двоє жінок 75 та 79 років. Поранення отримали ще 3 людини. Це 17-річний хлопець і чоловіки 31 і 50 років. Усіх їх госпіталізували в стані середньої тяжкості.
Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що ворог ракетами атакував припортову інфраструктуру в Одесі. Очільник ОВА додав, що пошкоджено також цивільне судно під прапором Антігуа.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].