Фонд гарантування вкладів виплатив майже 7 млн грн вкладникам банків, що ліквідуються
Загальний фонд накопичення перевищив 39 млрд грн
У серпні 2024 року Фонд гарантування вкладів фізичних осіб виплатив вкладникам банків, які знаходяться у процесі ліквідації, 6,9 млн грн гарантованих компенсацій.
Про це йдеться в повідомленні ФГВФО.
Найбільші виплати отримали клієнти АТ «Мегабанк» – 2,3 млн грн, АТ «МР Банк» – 1,4 млн грн, АТ «АКБ «Конкорд» – понад 1 млн грн, АТ «Банк Форвард» – близько 1 млн грн.
Станом на 1 вересня 2024 року, загальний обсяг відшкодувань ФГВФО з моменту впровадження системи гарантування вкладів фізичних осіб у 2012 році сягнув 99,996 млрд грн. Водночас загальна сума компенсацій за весь період роботи Фонду становить 104,682 млрд грн.
Важливо зазначити, що на час дії воєнного стану в Україні та три місяці після його завершення, вкладники банків отримують 100% відшкодування своїх вкладів, включно з нарахованими відсотками, відповідно до змін, ухвалених законом №2180-ІХ.
Бекграунд. Раніше Mind писав, що в серпні 2024 року Фонд гарантування вкладів виплатив понад 324,7 млн грн кредиторам банків, що ліквідуються, що у 2,5 раза більше за показник липня.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].