Понад 20 000 українських лікарів можуть надавати допомогу у сфері ментального здоров'я
Відповідні послуги можна отримати більш як у 1000 медичних закладах

Понад 20 300 лікарів первинної медичної допомоги в Україні пройшов навчання за курсом mhGAP, що дозволяє надавати пацієнтам первинну допомогу у сфері ментального здоров'я.
Про це повідомляє МОЗ.
У відомстві наголошують, що відповідну програму пройшли понад 100 000 українців. Також більш як 1000 медзакладів «первинки» підписали контракт із Національною службою здоров'я на супровід і лікування дорослих та дітей із психічними розладами на первинному рівні медичної допомоги.
«Пацієнти по всій Україні мають змогу отримати безоплатні послуги у сфері психічного здоров'я у свого сімейного лікаря та педіатра», – коментують у міністерстві.
Пресслужба відомства додає, що програму mhGAP впроваджують у медичні ВНЗ, щоб майбутні лікарі різних спеціальностей здобували знання про психічне здоров'я.
Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що в Києві відбувся перший форум практичних психологів закладів освіти. Захід відвідали близько 500 фахівців.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].