USAID залучає додаткові $1,75 млрд для підтримки агросектору України
Кошти надійшли від дев'яти нових партнерів

Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) повідомило про залучення близько $1,75 млрд додаткових інвестицій для розширення ініціативи «AGRI-Україна».
Про це йдеться у повідомленні пресслужби USAID.
Кошти надійшли від дев'яти нових партнерів, включаючи приватний сектор, міжнародні фінансові установи та інші організації-донори.
USAID підкреслює, що аграрний сектор України є основою її економіки і відіграє вирішальну роль у глобальній продовольчій безпеці, але постраждав від російської агресії.
Загальна сума, залучена в рамках ініціативи «AGRI-Україна» з липня 2022 року, досягла понад $2,26 млрд. На кожен долар, інвестований США, USAID залучило близько $6,45 від інших донорів та інвесторів.
Нові партнери включають агрохолдинги «Астарта» та «ІМК», BEST Leasing, Креді Агріколь Банк, DFC, IFC, OTP Bank, страхову компанію «Універсальна» та Управління Державного департаменту США із вилучення та протидії озброєнням.
«AGRI-Україна» вже допомогла понад 15 тис. українських аграріїв отримати необхідні ресурси для виробництва. Це сприяло збереженню та збору понад 5,5 млн тонн зерна, що принесло понад $1 млрд доходу для української економіки.
Бекграунд. Раніше Mind писав, що Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) запустило новий 5-річний проєкт Rehab4U вартістю $13 млн для реабілітації українців, постраждалих від війни. Крім того, USAID виділить $237 млн на гуманітарну допомогу та $825 млн для підтримки енергосистеми України.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].