Безпілотник атакував університет спецназу в Чечні – ЗМІ
За офіційною версією, обійшлося без постраждалих і роботу закладу планують продовжити

Глава Чечні рамзан кадиров заявив про атаку безпілотником на університет спецназу в місті Гудермес.
Про це йдеться в його телеграм-каналі.
За словами кадирова, внаслідок атаки зайнялася пожежа на даху пустої будівлі на території університету. Відповідно до офіційної версії, обійшлося без постраждалих, роботу навчального закладу не припинятимуть.
Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що США не встановлюватимуть обмежень на американську зброю, якщо у війну вступлять військові Північної Кореї. Участь солдатів КНДР означатиме подальшу ескалацію й підкреслить відчай президента владіміра путіна, наголосила речниця.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].