Протести у Тбілісі: фіксуються загони силовиків і пригнано водомети

Протести у Тбілісі: фіксуються загони силовиків і пригнано водомети

Учасники акцій протесту на проспекті Руставелі біля будівлі парламенту перекрили рух

Протести у Тбілісі: фіксуються загони силовиків і пригнано водомети
Фото: ілюстративне

На площі Руставелі у столиці Грузії Тбілісі ввечері 1 грудня триває мітинг демонстрантів проти рішення влади заморозити переговори про вступ країни до Європейського Союзу до 2028 року.

Про це повідомляє грузинське видання Sova.

Як повідомляється, учасники акцій протесту на проспекті Руставелі біля будівлі парламенту перекрили рух.

За даними грузинських ЗМІ, був мобілізований загін спеціального призначення в районі площі Свободи, зокрема біля пам'ятника Георгію Побідоносцю.

Крім того, були помічені водомети, які підготували співробітники правоохоронних органів для застосування під час чергового розгону мітингу.

Бекграунд. Раніше Mind писав, що силовикам не вдалося розігнати мітингувальників. Напередодні, ввечері поліція застосовувала проти людей сльозогінний газ і водомети. Протестувальники «відповідали» новорічними феєрверками.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло