Україна схвалила використання бойових роботів Droid TW на полі бою

Україна схвалила використання бойових роботів Droid TW на полі бою

Система озброєна 12,7-мм кулеметом Browning і встановлена на гусеничній платформі, що дозволяє працювати у складних умовах

Україна схвалила використання бойових роботів Droid TW на полі бою
скріншот

Міністерство оборони України кодифікувало і допустило до експлуатації український роботизований бойовий комплекс на гусеничній платформі з кулеметом Browning 12.7 – Droid TW 12.7.

Про це йдеться у повідомленні відомства.

Це наземний бойовий безпілотник, який керується за допомогою планшета з дистанційним керуванням. Система озброєна 12,7-мм кулеметом Browning і встановлена на гусеничній платформі, що дозволяє працювати в складних умовах. Зазначається, що комплекс підтвердив свою надійність під час бойових випробувань.

Характеристики Droid TW 12.7:

  • кулемет калібру 12,7 мм;
  • гусенична платформа для найскладніших умов;
  • дистанційне управління через планшет;
  • ⁠працює на цифровому зв'язку.

«В умовах сучасної війни технології відіграють вирішальну роль у забезпеченні переваги на полі бою. Кодифікація та допуск до експлуатації українського роботизованого комплексу Droid TW 12.7 – це вагомий крок до впровадження інновацій у ЗСУ. Кодифіковуємо зразки, що стають надійним інструментом для наших захисників, допомагаючи їм виконувати завдання в найскладніших умовах. Наша перевага – високотехнологічна армія, здатна протистояти сучасним викликам», – зазначив заступник міністра оборони України Дмитро Кліменков.

Міністр оборони Рустем Умєров 24 вересня заявив, що в Україні розроблено трирічний план виробництва безпілотників, засобів РЕБ і наземних робототехнічних систем.

У бюджеті України на 2025 рік на виробництво зброї закладено 55 млрд грн ($1,3 млрд), повідомив 12 листопада міністр з питань стратегічного розвитку промисловості Герман Сметанін.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло