Rheinmetall виготовить для України ще 180 000 боєприпасів до установок Gepard

Rheinmetall виготовить для України ще 180 000 боєприпасів до установок Gepard

Снаряди можуть використовуватися для боротьби з різними повітряними цілями, зокрема безпілотниками

Rheinmetall виготовить для України ще 180 000 боєприпасів до установок Gepard
Фото: DR

Міністерство оборони України замовило в компанії Rheinmetall додаткові 35-мм боєприпаси для зенітної самохідної установки Gepard.

Про це повідомила пресслужба Rheinmetall.

Як зазначили в компанії, нове замовлення зробили торік у грудні. Воно містить 180 000 боєприпасів HEI-T (фугасно-запалювальний пристрій із трасуючим механізмом).

Вартість угоди не називають, але зазначають, що це «двозначне число мільйонів євро».

Замовлені боєприпаси можна використовувати для ефективної боротьби з різними повітряними цілями, зокрема з безпілотниками.

Снаряди вироблятимуть на заводі Rheinmetall у німецькому Унтерлюсі. У зв’язку зі збільшенням попиту на 35-мм боєприпаси навесні 2023 року виробничу лінію на заводі відновили за дуже короткий час.

Нагадаємо, що торік у грудні стало відомо, що Rheinmetall поставить Україні десятки тисяч зарядів до 155-мм артилерії приблизно на 9 млн євро.

Rheinmetall також постачає Україні різноманітні найсучасніші системи протиповітряної оборони, такі, як Skynex, використовуючи програмовані боєприпаси AHEAD airburst.

Компанія є одним із провідних виробників комплексних систем протиповітряної оборони на основі гармат і єдиним постачальником повного спектру систем управління вогнем, захищених та інтегрованих пускових установок керованих ракет. Системи доповнюються системами повітряного спостереження й радіолокаційними технологіями з радарами пошуку та виявлення.

Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що німецький концерн Rheinmetall може запустити виробництво бронетранспортерів Fuchs уже до кінця літа 2024, а бойових машин піхоти Lynx – до літа 2025 року.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло