У Конгрес планують внести на розгляд закон про ленд-ліз для України

У Конгрес планують внести на розгляд закон про ленд-ліз для України

Також конгресмени відреагували на намір росіян укласти угоди на ввезення німецького й американського обладнання

У Конгрес планують внести на розгляд закон про ленд-ліз для України
фото DR

Конгресмен від Республіканської партії Еддісон Грейвз «Джо» Вілсон – старший має намір внести в понеділок на розгляд закон про ленд-ліз, який би дозволив президенту США Дональду Трампу надавати Україні зброю.

Про це передає Інтерфакс-Україна.

«Сьогодні я представляю закон про ленд-ліз «Свобода понад усе», щоб надати президенту Трампу гнучкі повноваження для надсилання зброї перемоги у війні нашим партнерам, зокрема Україні, для стримування військового злочинця путіна, як Байден мав це зробити давно. Посадіть росію за стіл (переговорів) через американську силу!», – написав Вілсон у соцмережі Х у понеділок.

Пізніше від додав, що «росія не повинна мати доступу до технологій цивілізованого світу, а Америки – і поготів».

«Вони вирішили жити в темні віки, і ми повинні це дозволити», – наголосив Вілсон.

Ця заява прозвучала у відповідь на пост однопартійця з Палати представників США Дональда Джона Бейкона, який на інформацію про наміри рф закупити американське та німецьке обладнання для виробництва засобів радіоелектронної боротьби відреагував так: «Слід заборонити росії купувати будь-яку західну військову техніку. Кіт Келлог сказав, що наші російські санкції (працюють) на 3 бали, тоді як вони мають бути на 10».

Раніше на порталі «Мілітарний» з'явилася інформація, що компанія зі складу російської корпорації «Ростех» – Калузький науково-дослідний радіотехнічний інститут (КНИРТИ), який виробляє системи для літаків – нібито уклала договори на імпорт обладнання німецької компанії Rohde & Schwarz і американської Keysight на суму $7,4 млн для розширення виробництва засобів радіоелектронної боротьби.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Invest Summit. Jazz Business
Читайте також
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло