Юлія Павленко: США та англомовні країни – найкращі ринки для української е-комерції
«Китай – лідер, але доступ до нього обмежений», – заявила директор міжнародних операцій «Укрпошти»

Хоча Китай є безумовним лідером серед ринків електронної комерції, він є важкодоступним для українських підприємців через високі інвестиції та складні регуляції.
Про це на Mind Export Summit 2025 розповіла Юлія Павленко, директор міжнародних операцій АТ «Укрпошта» та ініціатор проєкту E-Export School.
«Найкраще український бізнес справляється на таких платформах, як eBay, Etsy та Amazon, з орієнтацією на Сполучені Штати та англомовні країни, а також на Австралію та Канаду», – зазначила Павленко.
Вона пояснила, що ці ринки вже знайомі українцям, і робота через маркетплейс дозволяє ефективно просувати товар, якщо він конкурентоспроможний.
За словами Павленко, Австралія входить у перші 10 країн для українських експортерів, а Британія є другим за величиною ринком для українських товарів.
Бекграунд. Раніше Mind писав, що у 2024 році 20% нових підприємств у Чехії засновані українцями. За словами першого секретаря Посольства Чехії в Україні, умови для пошуку своєї ніші сприятливі.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].