Генштаб: українські дрони вразили виробничі потужності Московського НПЗ

Генштаб: українські дрони вразили виробничі потужності Московського НПЗ

Пошкодження цивільної інфраструктури в ЗСУ пояснюють діями російського ППО

Генштаб: українські дрони вразили виробничі потужності Московського НПЗ
фото з соцмереж

Генеральний штаб ЗСУ випустив заяву про масовану атаку дронів на російські міста, зокрема москву та підмосков'я.

«Сил оборони, в ніч проти 11 березня завдали ураження по низці стратегічних об’єктів російської федерації, задіяних у забезпеченні збройної агресії проти України. Зокрема, зафіксовано влучання по виробничих потужностях Московського нафтопереробного заводу, який здатний переробляти 11 млн тонн нафти на рік та забезпечує 40–50% потреб міста москва в дизелі та бензині», – зазначається у повідомленні Генштабу.

Московський нафтопереробний завод уже ставав об'єктом атак дронів у минулому, зокрема у вересні 2024 року.

«Також зафіксовано вибухи в районі лінійно-виробничої диспетчерської станції «Стальной конь» (Орловська область рф), яка забезпечує управління технологічними процесами нафтопроводу «Дружба» та є важливою складовою в процесах постачання нафти на термінал морського порту Усть-Луга, що в Ленінградській області», – йдеться в повідомленні.

Пошкодження цивільної інфраструктури у ЗСУ пояснюють діями російського ППО: «З відкритих джерел відомо, що внаслідок дій протиповітряної оборони російського агресора, постраждала низка об’єктів цивільної інфраструктур».

«Сили оборони України мають докладну інформацію про стратегічні об'єкти, задіяні в забезпеченні збройної агресії рф проти України, дотримуються норм міжнародного гуманітарного права та вживають заходів, щоб максимально убезпечити цивільне населення», – наголосили в Генштабі.

Бекграунд. Нагадаємо: глава Центру протидії дезінформації Андрій Коваленко зауважив, що атака на московську область є «додатковим сигналом путіну». За його словами, це створює додатковий фон для переговорів у Саудівській Аравії.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло