В Україні дорожчають тепличні огірки
Водночас ціни на 10% нижче, аніж у 2024 році

Минулого тижня в Україні зросла ціна на тепличні огірки. Подорожчання зумовлене підвищеним попитом на тлі обмеженої пропозиції.
Про це повідомляють аналітики проєкту EastFruit.
Вони зазначили, що вибірка огірків у місцевих тепличних комбінатах помітно скоротилася, тоді як торговельна активність дещо посилилася.
Наразі українські тепличні комбінати готові відвантажувати овочі в діапазоні 85–125 грн/кг, що в середньому на 10% дорожче, ніж наприкінці попереднього тижня.
Аналітики проєкту розповіли, що водночас із суттєвим зниженням вибірки в місцевих теплицях постачання з Туреччини скоротилися до мінімуму, що також дає можливість місцевим виробникам підвищувати ціни з огляду на активний попит.
У EastFruit наголосили, що вартість тепличного огірка на українському ринку залишається на 10% нижчою, ніж за аналогічний період минулого року. Учасники ринку впевнені, що незабаром огірки впадуть у ціні під тиском збільшення пропозиції огірків із місцевих комбінатів.
Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що в Україні знизилися ціни на цибулю. Її вартість упала до найнижчого за 4 роки рівня.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].