NVIDIA придбала проєкт із виробництва синтетичних деталей — ЗМІ
Стартап Gretel створений, щоб навчати штучний інтелект

NVIDIA придбала стартап з виробництва синтетичних даних Gretel. Точна сума угоди невідома, але ціна придбання перевищила дев’ятизначну суму.
Про це пише Wired.
Gretel та її команда приєднаються до техногіганта, де її технології використовуватимуть для створення штучного інтелекту. Стартап налаштовує моделі ШІ, додає власні технології та упаковує ці моделі для продажу.
Gretel був заснований 2019 року. До свого виходу стартап залучив понад $67 млн венчурного капіталу. Серед інвесторів: Anthos Capital, Greylock і Moonshots Capital.
Microsoft, Meta, OpenAI та Anthropic уже використовують синтетичні дані для навчання своїх основних ШІ-моделей, оскільки вичерпують джерела реальних даних.
Беграунд. Раніше Mind повідомляв, що General Motors та NVIDIA оголосили про співпрацю для створення нових авто. У нові транспортні засоби та роботів компанії планують додати ШІ.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].