Трамп пом’якшив свої слова про те, що він «злий на путіна»

Трамп пом’якшив свої слова про те, що він «злий на путіна»

Білий дім заявив, що Трамп незадоволений як росією, так і Україною

Трамп пом’якшив свої слова про те, що він «злий на путіна»
фото DR

Президент США Дональд Трамп «висловив невдоволення» як російським, так і українським президентами на тлі спроб забезпечити припинення вогню, заявила 31 березня прессекретар Білого дому Керолайн Лівітт, передає Kyiv Independent.

Коментарі Лівітт прозвучали на тлі того, що напередодні Трамп заявив, що він «розлючений» на путіна за те, що той продовжує зневажати президента Володимира Зеленського.

Того ж дня Трамп попередив, що Зеленський зіткнеться з «великими проблемами» із США, якщо не підпише важливу угоду щодо корисних копалин.

«Президент докладає неймовірних зусиль, щоб досягти мирної угоди між росією та Україною», – сказала Лівітт журналістам 31 березня.

«І він висловив своє невдоволення коментарями лідерів обох сторін цього конфлікту. Він висловив те, що, на його думку, має відбутися для того, щоб цей конфлікт завершився. Він продовжує наполегливо працювати над цим, і наші команди продовжують працювати», – додала вона.

Після того як Трамп сказав, що він злий на путіна і пригрозив накласти додаткові економічні санкції на росію, Трамп пізніше пом’якшив свою риторику, сказавши журналістам на борту Air Force One, що вони з путіним «завжди добре ладнали».

Трамп не назвав конкретну дату, до якої москва повинна погодитися на повне припинення вогню в Україні, але заявив, що для цього в москви є «психологічний дедлайн».

Україна вже погодилася на пропозицію США про повне 30-денне припинення вогню, а росія продовжує відмовлятися. Київ звинуватив москву в порушенні режиму часткового припинення вогню, що стосується ударів по енергетичних об'єктах і в Чорному морі.

За останні місяці Трамп кілька разів погрожував росії додатковими митами та санкціями, але здебільшого уникав цього кроку. Водночас його адміністрація чинила значний тиск на Україну під час переговорів, у тому числі шляхом тимчасового припинення військової та розвідувальної підтримки.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Invest Summit. Jazz Business
Читайте також
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло