США випробували нову гіперзвукову ракету морського базування – Пентагон
Пуск здійснили з Космічної бази на мисі Канаверал

Сполучені Штати Америки провели випробування гіперзвукової ракети морського базування, уперше використавши метод запуску на холодному газі.
Про це повідомляє пресслужба Пентагону.
У пресслужбі розповіли, що випробування пройшло успішно. Воно відбулося на базі на мисі Канаверал у Флориді.
«Застосування холодного газу дає змогу Військово-морським силам катапультувати ракету з платформи та досягти безпечної відстані над кораблем перед запалюванням першого ступеня», – сказав директор Стратегічних системних програм ВМС США віцеадмірал Джонні Вулф-молодший.
Він додав, що це технічне досягнення наближає країну до виконання місії – забезпечення ВМС США безпечними та надійними гіперзвуковими можливостями.
«Швидкість, дальність і стійкість гіперзвукової зброї є ключовими для комплексного стримування Америки. Після введення в бойовий склад ракета програми Conventional Prompt Strike дасть нашим бійцям неперевершені можливості», – прокоментував глава ВМС США Джон Фелан.
У Пентагоні наголосили, що стрімкий розвиток і демонстрація гіперзвукових ударних систем звичайного озброєння морського базування посилюють здатність США ефективно стримувати й, за необхідності, перемагати потенційних стратегічних суперників.
Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що Північна Корея провела випробування ракет з нового військового корабля. Лідер Кім Чен Ин та інші офіційні особи були присутні під час запуску надзвукових і стратегічних крилатих, а також зенітних ракет.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].