Гетманцев виступив за експорт зброї

Гетманцев виступив за експорт зброї

Нардеп очікує на обґрунтоване й правильне рішення Кабміну

Гетманцев виступив за експорт зброї
Фото: Getty Images

Голова парламентського комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев вважає, що для збільшення потенціалу оборонно-промислового комплексу України потрібне обґрунтоване й правильне рішення Кабміну щодо дозволу на експорт української зброї.

Про це повідомляє Данило Гетманцев.

На його думку, таке урядове рішення значно підтримає вітчизняних виробників зброї.

«Переконаний у тому, що для підтримки цього локомотиву української економіки, яким є наш оборонно-промисловий комплекс, ми повинні створити спеціальний правовий і податковий режим, яким могли б користуватися наші оборонні підприємства. Тому хочу анонсувати, що ми з командою зараз займаємося підготовкою низки нормативно-правових актів, які б змогли належним чином врегулювати такий режим», – прокоментував Гетманцев.

Він нагадав, що виробництво товарів військового призначення за три роки війни в Україні збільшилося з $1 млрд у 2022 році до понад $9 млрд у 2024-му.

Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що в Україні, за словами Гетманцева, зросла кількість громадян з офіційним доходом у понад 1 млн грн за рік. Офіційних мільйонерів зафіксували понад 17 000, що на 6600 більше, ніж у 2024 році.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Invest Summit. Jazz Business
Читайте також
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло