Київ атакували ворожі безпілотники

Київ атакували ворожі безпілотники

Постраждав Святошинський район

Київ атакували ворожі безпілотники
Фото: Getty Images

У ніч проти 16 травня рф атакувала Київ та область безпілотниками. Станом на ранок було відомо про займання в одному районі столиці, інформації про постраждалих немає.

Про це повідомляє мер міста Віталій Кличко.

Атака, за його словами, тривала з 04:00. Про вибухи в Києві стало відомо близько 06:40.

«Вибухи в столиці. Працюють сили ППО по ворожих БпЛА», – написав Кличко.

За даними Київської міської військової адміністрації, внаслідок атаки сталося займання в нежитловій зоні Святошинського району.

У КВМА розповіли, що у Святошинському районі зафіксовано падіння уламків на території котельні. Окрім цього, було пошкоджено вікна будинків та автомобілі в житловому кварталі.

Інформації про постраждалих станом на 07:00 не надходило.

Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що Україна втратила винищувач F-16, пілоту вдалося катапультуватися. На борту літака сталася нештатна ситуація. Призначено комісію, яка розслідує інцидент.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло