59-а бригада має стати зразком армії майбутнього, - командувач Сил безпілотних систем
Полковник Вадим Сухаревський прокоментував трансформацію 59-ої ОШБр СБпС

Командувач Сил безпілотних систем ЗСУ Вадим Сухаревський прокоментував трансформацію, яку наразі переживає 59 Окрема штурмова бригада безпілотних систем. Колишня окрема штурмова мотопіхотна бригада проходить через процес змін, стаючи бригадою безпілотних систем.
«Ця бригада має стати зразком того, як повинна воювати армія майбутнього», – вважає він.
В основі процесу трансформації – завдання виконувати більше бойових завдань за допомоги безпілотних комплексів, мінімізуючи ризики для особового складу підрозділу.
Саме БпЛА здатні зберегти життя, виконуючи різноманітні операції оборонного, розвідувального чи логістичного характеру – точніше, швидше і, головне, безпечніше.
У бригаді вважають, що їхня трансформація – більше, ніж зміна організаційної структури. Це – важливий процес, який дозволяє торувати шлях для змін у всьому українському війську.
Довідка:
Сили Безпілотних Систем – це перший в світі рід сил, що використовує в своїй бойовій роботі повітряні, морські надводні і підводні, наземні безпілотні та роботизовані системи.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].