Україна повернула з окупації ще 11 дітей
Серед них – діти військовослужбовців

Ще 11 українських дітей вдалося врятувати з тимчасово окупованих росією територій.
Про це повідомила радниця голови Офісу президента Дарія Зарівна.
Серед них – дівчинка, чиї мама та брат, військовослужбовці та захисники Азовсталі понад три роки провели в російському полоні.
«Увесь цей час мати не знала, чи побачить ще колись своїх дітей. Під час обміну вона зустріла сина в автобусі, а сьогодні нарешті змогла обійняти й маленьку донечку», – розповіла Зарівна.
Також вдалося повернути хлопця, батько якого три роки боронив Україну в лавах ЗСУ, а брат, також військовий, понад три роки був у полоні рф.
Окрім того, з окупації врятували хлопця-сироту, якого росіяни викрали зі школи, вивезли в підвал та катували. Його били, залякували й намагалися забрати до армії рф просто напередодні повноліття.
Бекграунд. Раніше Mind писав, що з тимчасово окупованих територій вдалося повернути ще девʼятьох українських дітей.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].