Ворог запустив по Україні 479 БпЛА та 20 ракет – Повітряні сили

Ворог запустив по Україні 479 БпЛА та 20 ракет – Повітряні сили

479 цілей знешкодила ППО

Ворог запустив по Україні 479 БпЛА та 20 ракет – Повітряні сили
Фото: Getty Images

У ніч проти 9 червня рф атакувала Україну 499 засобами повітряного нападу, серед яких були ракети та дрони. Силам протиповітряної оборони вдалося знешкодити 479 цілей.

Про це повідомляє пресслужба Повітряних сил України.

У пресслужбі зазначили, що ворог запустив 479 дронів із напрямків міст Курськ, Шаталово, Орел, Міллерово та Приморсько-Ахтарськ. Також було запущено 20 ракет:

  • чотири аеробалістичні ракети Х-47 М2 «Кинджал» із Тамбовської області;
  • 10 крилатих ракет Х-101 із Саратовської області;
  • три крилаті ракети Х-22 із повітряного простору над акваторією Чорного моря;
  • дві протирадіолокайційні ракети Х-31П з повітряного простору над акваторією Чорного моря;
  • одну крилату ракету Х-35 із тимчасово окупованого Криму.

Станом на 10:30, за попередніми даними, знешкоджено 479 засобів повітряного нападу: 292 збито та 187 – локаційно втрачено. Зокрема, збиті 277 дронів, ще 183 БпЛА подавлені РЕБ або локаційно втрачені.

Також вдалося збити чотири «Кинджали», 10 ракет Х-101, дві ракети Х-31П та одну Х-35. Дві ракети Х-22 не досягли цілей та були локаційно втрачені.

Зафіксовано влучання засобів повітряного нападу противника в 10 локаціях, падіння уламків – у 17 місцинах.

Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що в ГУР розповіли про новий російський дрон V2U. Його особливістю є автономний вибір цілей завдяки штучному інтелекту.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло