Швейцарська компанія з виробництва енергетичного обладнання хоче збудувати завод в Україні

Швейцарська компанія з виробництва енергетичного обладнання хоче збудувати завод в Україні

В Україні можуть побудувати завод PFIFFNER-Group

Швейцарська компанія з виробництва енергетичного обладнання хоче збудувати завод в Україні
Фото: Getty Images

Швейцарська компанія з виробництва енергетичного устаткування PFIFFNER-Group хоче збудувати завод в Україні.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства економіки.

За даними пресслужби, перспективи співпраці обговорили на онлайн-зустрічі міністерки Юлії Свириденко з виконавчим директором PFIFFNER-Group Марселем Руфенахтом.

Відомо, що швейцарська промислова група передала українському уряду сертифікат більш як на $125 тис. на закупівлю обладнання для потреб енергетичної системи.

«Ми вдячні компанії PFIFFNER-Group за внесок у відновлення енергосистеми – це сертифікат на 100 тис. франків і потенційні інвестиції в будівництво заводу в Україні. Така підтримка зміцнює нашу енергетичну стійкість в умовах постійних атак», – сказала Свириденко.

Вона подякувала керівництву компанії за вже надану раніше гуманітарну технічну допомогу енергетичній галузі України. Навесні 2023 року PFIFFNER-Group передала Україні шість трансформаторів струму на понад 300 тис. швейцарських франків (понад $370 тис.).

Під час розмови Марсель Руфенахт також підтвердив, що компанія PFIFFNER-Group припинила будь-які відносини з росією, та висловив готовність і надалі підтримувати Україну в умовах збройної агресії з боку рф.

Довідково. PFIFFNER-Group – швейцарська сімейна промислова група з понад столітньою історією. Компанія спеціалізується на виробництві енергетичного обладнання для високовольтних магістральних ліній електропередач. Відома вона завдяки брендам PFIFFNER, MOSER GLASER, HAEFELY та ALPHA-ET.

У групі працюють близько 1000 співробітників на восьми виробничих майданчиках у Швейцарії, Німеччині, Туреччині та Бразилії.

Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що Китай продовжує допомагати рф, надаючи тисячі дронів для війни проти України. Документи свідчать, що з початку 2023 року інженери «Аеро-ХІТ» співпрацюють із китайськими фахівцями з компанії Autel над локалізацією виробництва дронів моделі Autel EVO Max 4T.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло