Президенти Фінляндії та США обговорили закінчення дедлайну для путіна

Президенти Фінляндії та США обговорили закінчення дедлайну для путіна

Александер Стубб назвав розмову з Трампом «хорошою та продуктивною»

Президенти Фінляндії та США обговорили закінчення дедлайну для путіна
Фото: Getty Images

Президент Фінляндії Александер Стубб провів телефонну розмову з президентом США Дональдом Трампом. Однією з тем обговорення була війна росії проти України та питання припинення вогню.

Про це повідомляє Александер Стубб.

За його словами, розмова з Трампом була «хорошою та продуктивною».

«Ми обговорили агресивну війну росії в Україні. Дедлайн, встановлений президентом Трампом для припинення вогню, наближається», – прокоментував Стубб.

Він додав, що Фінляндія підтримує всі зусилля, спрямовані на негайне припинення бойових дій.

Президенти також обговорили питання щодо криголамів, які, за словами Стубба, відіграють важливу роль у гарантуванні безпеки та співпраці між союзниками.

«Фінляндія побудувала 60% усіх криголамів у світі. Ми маємо можливість будувати їх надійно та швидко», – додав фінський президент.

Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що президент Фінляндії вважає, що подальші стосунки ЄС і росії відрізнятимуться від тих, що існували до війни. Стубб заявив, що встановлення будь-яких відносин із рф буде можливим лише після досягнення миру в Україні.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло