Уряд оголосив конкурс на розробку літієвого родовища
Шукають інвестора, який забезпечить не лише видобуток, а й розвиток виробництв із доданою вартістю в Україні

Кабмін оголосив конкурс на розробку літієвого родовища на ділянці «Добра» на Кіровоградщині.
Про це у Telegram повідомила прем’єр-міністерка Юлія Свириденко.
«Починаємо конкурс на укладення угоди про розподіл продукції у Кіровоградській області. Ділянка містить значні запаси літію, який має стратегічне значення для енергетики та технологій», – написала Свириденко.
Вона зазначила, що уряд очікує інвестора, який забезпечить не лише видобуток, а й розвиток виробництв з доданою вартістю в Україні.
Наступні кроки: публікація оголошення протягом двох місяців, три місяці для приймання заяв, далі – визначення переможця.
Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що Кабінет Міністрів 27 серпня оприлюднив постанову про виїзд за кордон чоловіків віком від 18 до 22 років. Перетинати кордон зможуть чоловіки 18–22 років включно.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].