Україна повернула вже 1625 викрадених росією дітей – Зеленський

Україна повернула вже 1625 викрадених росією дітей – Зеленський

Президент повідомив про запуск «механізму відстежування» для збору всіх даних про викрадених рф українських дітей

Україна повернула вже 1625 викрадених росією дітей – Зеленський
Скріншот з відео

Володимир Зеленський повідомив, що завдяки ініціативі BringKidsBackUA вже вдалося повернути 1625 українських дітей.

Про він сказав на засіданні Міжнародної коаліції за повернення українських дітей, що проходить на полях 80-ї сесії Генасамблеї ООН у Нью-Йорку.

Президент повідомив про запуск «механізму відстежування» для збору всіх даних про викрадених рф українських дітей.

«росія приховує правду, тому ця робота є критично важливою. Йдеться про фінансування пошуку, обробки інформації та забезпечення притягнення винних до відповідальності», – зазначив він.

Зеленський зауважив, що під час переговорів у Туреччині українська делегація передала російській стороні список із іменами 339 викрадених дітей, проте наразі жодної відповіді чи даних про них так і не отримали.

«Станом на зараз росія майже нічого не зробила. Навіть не дала реальної інформації про цих дітей. Вони відмовляються дати реальну інформацію нам та міжнародним організаціям», – розповів він.

Зеленський закликав партнерів у кожному санкційному пакеті збільшувати тиск на російських політиків, посадовців, суддів, пропагандистів та інших, хто залучений до викрадення дітей та спроб їхнього «перевиховання».

Він повідомив, що цього року Україна представить в ООН резолюцію, що засуджує викрадення та депортацію росією українських дітей.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло