У Львові горить індустріальний парк Sparrow
Після масованого обстрілу рф у місті спалахнули кілька пожеж

У Львові через масований російський обстіл загорівся індустріальний парк Sparrow. Попередньо, без постраждалих.
Про це повідомив міський голова Андрій Садовий.
Він наголосив, що це цивільний об'єкт, «без будь-якої мілітарної складової».
У ніч проти 5 жовтня росіяни атакували Львів безпілотниками та ракетами. Зайнялися пожежі, частина міста залишилася без світла.
Садовий зазначив, що після ворожих обстрілів у місті зайнялося кілька пожеж. «Поки немає підтвердженої інформації про небезпечні викиди у Львові, але про всяк краще закрийте вікна і залишайтеся в безпечному місці», – написав він.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].