Нацбанк тимчасово позбавив Порошенка права керувати своїм банком
Рішення регулятор ухвалив у жовтні
Національний банк тимчасово позбавив народного депутата Петра Порошенка права голосу в статутному капіталі Міжнародного інвестиційного банку (МІБ). Політику опосередковано належить 64,98292% акцій.
Відповідне рішення Комітет з питань нагляду та регулювання діяльності банків, оверсайта платіжної інфраструктури ухвалив 20 жовтня.
Окрім того, регулятор заборонив право голосу за цими акціями ПАТ «Закритий недиверсифікований корпоративний інвестиційний фонд «Прайм Ессетс Кепітал», який володіє ними напряму.
12 лютого 2025 року РНБО запровадила санкції проти експрезидента та нардепа Петра Порошенка. Йому, зокрема, заблокували активи.
Наприкінці квітні через санкції Національний банк визнав репутацію Порошенка небездоганною.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].













