Київський Gulliver оголосив дату відкриття
Восени ТРЦ зупиняв роботу через дії попереднього власника комплексу
ТОК Gulliver відновить повноцінну роботу з 1 лютого.
Про це повідомила адміністрація комплексу.
«Наразі завершуються всі необхідні роботи, які мають забезпечити можливість повноцінного відкриття торговельного центру та бізнес-центру ТОК Gulliver», – йдеться в повідомленні.
Наприкінці жовтня 2025 року Ощадбанк та Укрексімбанк повідомили про тимчасове закриття «Гулівера» через дії попереднього власника – ТОВ «Три О». Консорціум банків заявив про блокування доступу до технічних приміщень і перешкоджання роботі систем, що забезпечують функціонування будівлі – від автоматизації та охорони до протипожежних засобів і медіафасаду.
1 грудня відновило роботу відділення Ощадбанку, а 12 грудня для відвідувачів відкрили доступ до торговельних площ першого та мінус першого поверхів.
Бекграунд. Раніше Mind писав, що 27 листопада ТОК Gulliver офіційно перейшов під контроль Ощадбанку та Укрексімбанку за рішенням АМКУ. У липні 25-го року держбанки розпочали процедуру стягнення через невиконання колишнім власником комплексу своїх зобов'язань за кредитним договором.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].














