рф атакувала об’єкт критичної інфраструктури Нафтогазу на заході України
Унаслідок удару виникла пожежа, технологічні процеси на об’єкті тимчасово зупинено
Вранці 27 січня росіяни атакували об'єкт критичної інфраструктури Групи Нафтогаз у західному регіоні.
Про це повідомляє голова правління Нафтогазу Сергій Корецький.
Він зазначив, що внаслідок влучання на місці виникла пожежа.
«З міркувань безпеки та щоб захистити людей і не допустити забруднення навколишнього середовища, фахівці компанії негайно зупинили технологічні процеси на об'єкті. На місці працюють рятувальники ДСНС», – сказав Корецький.
За його словами, це вже 15-й цілеспрямований обстріл критичної інфраструктури Групи Нафтогаз лише цього місяця.
Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що росіяни безпілотниками атакували Одесу: під завалами виявили тіло чоловіка. Пошуково-рятувальні роботи тривають.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].














