ФДМУ виставив на продаж науково-дослідний інститут у Києві, який розробляв прилади для РЛС

ФДМУ виставив на продаж науково-дослідний інститут у Києві, який розробляв прилади для РЛС

Торги проходитимуть 17 лютого в системі «Prozorro.Продажі»

ФДМУ виставив на продаж науково-дослідний інститут у Києві, який розробляв прилади для РЛС
Фото: ФДМУ

Фонд державного майна оголосив онлайн-аукціон із приватизації ЄМК ДП «Науково-дослідний інститут «Оріон» у Києві. Стартова варість активу – 42,5 млн грн.

Про це повідомила пресслужба Фонду. 

Держпідприємство розташоване в Шевченківському районі столиці. До складу активу входить 38 одиниць нерухомого майна (адміністративні, виробничі, складські будівлі, споруди) та інфраструктури (мостіння, огорожі, майданчики, стоянки); 10 одиниць транспортних засобів і спецтехніки 1974−2007 років випуску; 1247 одиниць обладнання, меблів, інвентарю.

Заснований у 1961 році, НДІ «Оріон» спеціалізується на розробці приладів для радіолокації, навігації, зв'язку та медицини. У 2000-х роках підприємство розробило приймально-передавальні модулі для міліметрових РЛС.

У 2024 році Кабінет Міністрів передав майновий комплекс НДІ зі сфери управління Міністерства освіти і науки до сфери управління Фонду державного майна.

Торги проходитимуть 17 лютого в системі «Prozorro.Продажі». Заявки на участь прийматимуть до 20:00 16 лютого.

Бекграунд. Раніше Mind писав, що у 2025 році приватизація принесла бюджету 3,38 млрд грн, що перевищило очікувані показники.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло