У Києві відбудеться ІІІ Конференція з антикорупційного права

У Києві відбудеться ІІІ Конференція з антикорупційного права

Це професійний майданчик для фахової розмови про те, як сьогодні працює антикорупційна система в Україні

У Києві відбудеться ІІІ Конференція з антикорупційного права

Асоціація правників України запрошує на ІІІ Конференцію з антикорупційного права – професійний майданчик для фахової розмови про те, як сьогодні працює антикорупційна система в Україні – від досудового розслідування корупційних кримінальних проваджень до формування судової практики.

Конференція об’єднає представників державних органів, суддів, адвокатів, юристів корпоративного сектору й експертів для обговорення ключових викликів антикорупційного правозастосування, аналізу практичних кейсів та обміну професійним досвідом.

Програма поєднує keynote-інтерв’ю, панельні сесії, публічні дискусії та розбір кейсів і передбачає активну участь аудиторії та професійний нетворкінг. 

Захід відбудеться 6 березня 2026 року в м. Київ та транслюватиметься онлайн на платформі zoom.

Програма конференції включає:

Keynote Interview. ВАКС: ключові виклики та тренди практики

Андрій Никифоров, суддя Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду
Модератор: Денис Бугай, партнер-засновник VB Partners

Сесія 1. Досудове слідство у корупційних справах: що впливає на результат у суді

Модератор: Андрій Фортуненко, партнер AVELLUM

  • Сесія 2. Євроінтеграційні зміни в антикорупційному законодавстві
  • Модератор: Володимир Петраковський, викладач права Києво-Могилянської академії та Київської школи економіки
  • Case-study. Міжнародне правове співробітництво та екстрадиція

Спікерка: Лілія Кузнець, радниця VB Partners

  • Публічна дискусія: «Запит суспільства VS право на захист»

Модератор: Станіслав Борис, керуючий партнер АО VIDAR

  • Сесія 3. Судова практика

Модераторка: Анастасія Діденко, радниця юридичної групи LCF

Повна програма події доступна за посиланням.

Реєстрація учасників проходить на сайті АПУ.

Участь у заході можлива лише за умови попередньої реєстрації.

Для членів Асоціації правників України діє спеціальна вартість участі.
Щоб вона була застосована, необхідно увійти до свого облікового запису на сайті перед реєстрацією.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло