Ощадбанк повернув свої інкасаторські автомобілі, захоплені в Угорщині
Гроші і цінності поки залишаються затриманими
Інкасаторські автомобілі Ощадбанку, які раніше затримали в Угорщині, повернули українській стороні.
Про це повідомив Ощадбанк.
Затримані автомобілі передали представникам Ощадбанку та українським дипломатам. Однак після їхнього повернення зафіксували низку пошкоджень обладнання.
Юридичні представники Ощадбанку на місці зафіксували всі несправності. Оцінку завданих збитків зроблять після повернення автомобілів в Україну.
Водночас кошти та цінності на суму 40 мільйонів доларів, 35 мільйонів євро та 9 кілограмів банківського золота все ще залишаються затриманими в Угорщині.
В Ощадбанку кажуть, що продовжать відстоювати свої права в межах раніше оголошеної стратегії. Певний перелік юридичних кроків уже здійснено, додають у банку.
«Ощад наполягає на легальності здійснення перевезень у відповідності зі всіма нормами міжнародного права та законності своїх прав на вилучені грошові кошти і цінності», – йдеться у повідомленні.
Ощадбанк висловив вдячність Міністерству закордонних справ України, посольству України в Угорщині та Міністерству внутрішніх справ України за сприяння у поверненні майна банку та його співробітників.
Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що угорська влада погодилася віддати українському Ощадбанку обидва арештовані інкасаторські автомобілі, але без вилучених грошей та золота.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].














