Павло Рижій Засновник Інституту Корпоративних Інновацій та Громадського Підприємництва

Більше 15 років прикладного досвіду в маркетингу, розвитку бізнесу та управлінні інноваціями у B2B і В2С компаніях України, Центральної та Східної Європи. Займається розбудовою комплексних систем управління інноваціями, впровадженням гнучких (Agile) підходів у роботу корпорацій, розробкою та імплементацією стратегій сталого розвитку. Забезпечує менторську підтримку командам – учасницям міжнародних програм UN Global Compact, UNPD, GIZ.

Експертиза

Менторство

Корпоративне підприємництво

Що таке корпоративне підприємництво, або інтрапренерство? Це коли працівники компанії думають і поводять себе не як менеджери, а як підприємці. Корпоративне підприємництво відкриває багато шляхів для реалізації потенціалу працівників. Вони постійно шукають можливості для покращення компанії, генерують гіпотези рішень, знаходять ресурси, щоб перевірити їх, а потім реалізовують вдалі ідеї та вчаться на результатах експериментів, капіталізуючи знання помилок.

А що ж компанія? Вона насолоджується унікальною конкурентною перевагою, яка постійно самоактуалізується та самопідсилюється, та отримує перевірені й відтестовані продукти і сервіси, зменшуючи ризики і збільшуючи швидкість до споживача. 

В запасі у Павла Рижія – ноу хау та перевірені на практиці «секретні інгредієнти» корпоративного підприємництва.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло