Олександр Краковецький CEO DevRain, CTO ДонорUA, Ph.D, Microsoft Regional Director, Microsoft AI MVP

Співзасновник та керівник DevRain – компанії з розробки програмного забезпечення (Microsoft Silver Partner, Microsoft AI Inner Circle Program). Співзасновник і технічний керівник соціального стартапу ДонорUA – автоматизованої системи пошуку та управління донорами крові.

Кандидат технічних наук. Має статуси Microsoft Regional Director та Microsoft Artificial Intelligence Most Valuable Professional, відзнаку «The Best Professional in Software Architecture» на Ukrainian IT Awards. Лектор Київської школи економіки.

Експертиза

Менторство

Побудова корпоративної культури для провадження інновацій у сфері штучного інтелекту

Сьогодні системи штучного інтелекту (AI) широко використовуються у бізнесі. Це персональні асистенти, чатботи, системи комп’ютерного зору. Але зараз ми знаходимося лише на початку шляху впровадження AI. 

Штучний інтелект – чудовий інструмент, який може допомогти вам стати більш інноваційними. Але для того, щоб створити всередині компанії можливості впровадження систем AI, потрібно виконати певні умови. У вас має бути інфраструктура, штатний data strategist, digital transformation officer або інша роль, яка буде визначати, які дані є в компанії, яку роль вони виконують і як можуть бути використані для створення нових продуктів або нової цінності. Компанія має працювати з експертами у сфері AI, щоб чітко визначити, які технології можуть допомогти, і має бути готовою до ризиків.