Захворіло у світі
6,573,286
Померло у світі
387,898
Вилікувалось у світі
2,837,955
Захворіло в Україні
25,411
Померло в Україні
747
Вилікувалось в Україні
11,042
Оновлена платформа REACTOR.UA: ще більше можливостей для системної роботи з інноваціями
Партнерський матеріал

Оновлена платформа REACTOR.UA: ще більше можливостей для системної роботи з інноваціями

Тепер платформа є не лише майданчиком для спільного пошуку та розробки інноваційних ідей, а й інформаційним ресурсом, де є все, що потрібно для успішної роботи з інноваціями

Цей матеріал також доступний російською
Оновлена платформа REACTOR.UA: ще більше можливостей для системної роботи з інноваціями

REACTOR.UA – перша в Україні відкрита онлайн-платформа, яка дає бізнесу інфраструктуру для системної роботи з інноваціями та сприяє спільному пошуку інноваційних рішень. Резиденти платформи – бізнес-компанії, акселератори, інкубатори, інноваційні хаби, лабораторії, продуктові технологічні команди, серед яких – CoreTeka, Sales’Up, CICE Institute, Braintuition, YEP, OKKO, БЕРТА груп, Hackathon Hub, ChangeImpulse.

«Реальність чітко показала: інновації – це не «nice to have», а відповідальне планування майбутнього компанії, – говорить засновник Відкритої платформи інновацій REACTOR.UA Євген Саранцов. – Те, що ще два місяці тому вважалося «інноваційними іграшками» – інтернет-магазин, безконтактні платежі, відеодзвінки, b2b-портали або можливість швидко надати допомогу через краудфайндинг-платформи – сьогодні відіграє ключову роль при виході з кризи. Антикрихкість вашої компанії буде визначатися тільки здатністю до змін та взаємодії з іншими компаніями».

Модернізація REACTOR.UA була здійснена за підтримки та участі бізнес-порталу Mind.UA. Тепер платформа є не лише майданчиком для спільного пошуку та розробки інноваційних ідей, а й інформаційним ресурсом, де є все, що потрібно для успішної роботи з інноваціями. Тут будуть регулярні публікації та експертні матеріали, присвячені провідним інноваційним практикам і світовим трендам, кейси трансформації від резидентів, запити на інноваційні рішення від компаній.

Окремий розділ платформи присвячений інноваційності та прогресу змін українських компаній: вона буде базою для проведення щорічного Mind Innovation Index.

Безумовно, платформа продовжує розвивати основний інструментарій. Компанії можуть пройти трансформацію і запустити нові продукти за підтримки менторів – резидентів платформи. На першому етапі вони отримають діагностику і виявлення блоків, визначення точок росту бізнесу. А ставши повноцінним резидентом REACTOR.UA, зможуть:

  • працювати з кращими світовими технологічними рішеннями і стартап-командами, здатними реалізувати будь-які інноваційні ідеї;
  • створювати крос-індустріальні колаборації для генерації унікальних ідей, здійснювати спільний пошук ресурсів на їх реалізацію;
  • тестувати ідеї просто, швидко і з мінімальними витратами.

Платформа REACTOR.UA запрошує до резидентства компанії, готові до змін. «Відкритість сьогодні – це нова нормальність, – переконаний Євген Саранцов. – Відкриті інновації – це у першу чергу спільний пошук ідей і рішень, результатом якого буде запуск унікальних продуктів. Не всі готові до такого рівня лідерства, особливо сьогодні. Але ті, хто готовий, – це компанії майбутнього, які після кризи усі назвуть новими лідерами своїх індустрій».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті