Свіжа кінопрем’єра: «Я кохаю свого тата»
Навіщо дивитися комедію «з душею та розумом»

Сюжет. Чак вирішує відновити стосунки із сином, але, як виявляється, хлопець заблокував його в усіх соцмережах. Стурбований життям нащадка, батько створює фейковий акаунт і починає спілкування під виглядом молодої офіціантки. Але така витівка заходить надто далеко – його син закохується в уявну дівчину і тепер мріє побачитися з нею особисто.
В українському прокаті: з 25 серпня 2022 року.
Бекграунд. Стрічка отримала приз глядацьких симпатій та ґран-прі журі на кінофестивалі South by Southwest (SXSW).
Виконавець головної ролі (юнака Франкліна) Джеймс Моросіні і є режисером та сценаристом фільму.

Історія правдива: батько героя Моросіні прикинувся кимось іншим в інтернеті, щоб бути ближчими до сина, який заблокував його в соціальних мережах. Це настільки дивна концепція – спроба бути поруч із кимось, видаючи себе за іншого, що глядачам доводиться то відчувати біль та смуток, то від душі сміятися.
«Я кохаю свого тата» дозволяє глядачеві робити це знову й знову, створюючи американські гірки з однієї відчайдушної та жахливої ідеї до іншої, яка неминуче зазнає краху.
І як Джеймс Моросіні, так і виконавець ролі його батька Петтон Освальт дуже переконливо втілили свої амплуа.

The Washington Post називає комедію «чудернацькою та дивовижною історією про те, як батько «розвів свого сина». «Назва комедії аж ніяк не іронічна; імовірно, творців цікавить щось більше, пов’язане із самообманом, межами кохання та особливими індивідуальними пеклами, до яких нам вдається дістатися через наші найкращі наміри», – зазначає видання.

Вам сподобається, якщо: ви не гребуєте стрічками, у яких несеться абсурдний політ фантазії творців, коли батько цілується із сином (коли в цій ситуації, за сюжетом перший, – розумниця-красуня-нова віртуальна знайома його сина). Зрештою, ця комедія – для тих, у кого почуття гумору не обмежується консервативними поглядами та упередженнями.
Вам не сподобається, якщо: ви не готові побачити історію, у якій класична тема стосунків батьків і дітей та їхніх конфліктів і розбіжностей подається не нудно та врешті змушує замислитися про підходи до виховання й роботу над помилками обидвох сторін.

Головна причина подивитися: захопитися стрічкою, яка дійсно «на часі». Історія водночас гротескна й актуальна: сучасні підлітки та молодь здебільшого знайомляться в інтернеті, покладаючи надії на ідеальні стосунки з абсолютно вигаданою особою, і в фіналі іноді отримують «кота в мішку».
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].