Нічого не буває запізно: чим може зацікавити комедія «Куди я з вами не піду»

Нічого не буває запізно: чим може зацікавити комедія «Куди я з вами не піду»

Історія про втечу від самотності

Нічого не буває запізно: чим може зацікавити комедія «Куди я з вами не піду»

Герої вистави на сцені київської театральної майстерні «Сузір‘я» доводять, що навіть коли ви вийшли з віку Ромео та Джульєтти, знайти споріднену душу хоча й складно, але все ж можливо.

Сюжет. Це історія взаємин двох вже немолодих чоловіка і жінки, які випадково знайомляться в аматорській студії навчання танцям. Між ними виникла іскра почуттів, але вони постійно сваряться і ніяк не можуть порозумітися. Герої – дуже різні за характером. До того ж ситуація посилюється тим, що Він і Вона зовсім позбавлені почуття ритму та музичного слуху. Але все одно вони продовжують зустрічатися, не залишаючи надії у глядачів, що одного разу все ж настане день, коли цей дует станцює справжній rock-n-roll.

Бекґраунд. На цей міжнародний творчий проєкт глядачі довго чекали. Прем‘єру було заплановано на 24 лютого, але через повномасштабну війну подію скасували. Нині є можливість побачити акторів Анатолія Ященка (Він) та Ірину Мельник (Вона), які створили чудовий творчий дует.

В основі постановки «Куди я з вами не піду» покладена «лірична комедія для двох одиноких танцівників», написана ізраїльським драматургом Михайлом Хейфецем  «Надвечір'я з rock-n-roll-oм». 

Нічого не буває запізно: чим може зацікавити комедія «Куди я з вами не піду»

Режисер Григорій Мануков (Франція) працював у режимі онлайн скайпом, сценограф та художник з костюмів – Ірина Горшкова, хореограф – Антон Вахліовський, автором ідеї та перекладачем вступив Олександр Литовченко (США).

Художній керівник театру «Сузір’я» Олексій Кужельний згадує: «23 лютого відбулася генеральна репетиція, ми запросили друзів і колег на перегляд. Ірина Мельник та Анатолій Ященко грали з драйвом і ми зрозуміли, що в репертуарі «Сузір‘я» з‘явилася аншлагова вистава, вітали з успіхом акторів. Розійшлися з театру пізно, а з п‘ятої ранку все пішло шкереберть. Рашисти бомбили Київ, розпочалася повномасштабна війна… Коли повітряних тривог у нашій столиці стало менше, і театрам дозволили працювати, ми оголосили, що показ новинки у нашій афіші нарешті відбудеться!»

Нічого не буває запізно: чим може зацікавити комедія «Куди я з вами не піду»

Актор Анатолій Ященко так коментує задум вистави: «Наші герої – чоловік і жінка. Вони такі різні за характером, а кожна сцена їхнього спілкування перетворюється на досить кумедну ситуацію. Кажуть, що чоловік та жінка ніколи не зможуть до кінця зрозуміти одне одного… Але танцювати, не потрапляючи у ритм, також можна – було б бажання. У п‘єсі багато гумору, і це привабило нас, а також, судячи з реакції публіки, і глядачів».

«Для людини самотність завжди страшна. Не так просто знайти людину, яка б тебе розуміла. Наша вистава про бажання бути разом, про те, як це непросто. Як втрачаються надії, як треба вчитись чути одне одного, коли за плечима героїв багато всього вже відбулося», – підкреслює актриса Ірина Мельник.

Вам сподобається, якщо: ви хочете побачити акторський майстер-клас, який демонструють на сцені супермитці, зірки «Сузір‘я» Ірина Мельник (актриса Київського театру драми і комедії на лівому березі Дніпра) та Анатолій Ященко (актор Київського театру ім. Лесі Українки).

Нічого не буває запізно: чим може зацікавити комедія «Куди я з вами не піду»

Фото: Театр «Сузір‘я».

Вам не сподобається, якщо: ви зовсім юні, й життя у вас ще попереду, а проблеми одиноких сердець для вас дуже далекі. Втім, є відома приказка: «Молодість – недолік, який швидко минає»…

Головна причина подивитися: захопитися грою чудового дуету акторів, а ще на півтори години забути про війну і проблеми, посміятися від душі та порадіти за двох одиноких героїв, які знайшли одне одного.

Місце показу: Київська академічна майстерня театрального мистецтва «Сузір'я» 

Адреса: Київ, вул. Ярославів Вал, 14 б

Найближча вистава: 24 листопада о 18:00 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло