Discuss Discuss
Дайджест Reactor Monitor: куди ще можуть встигнути стартапи до Нового року

Дайджест Reactor Monitor: куди ще можуть встигнути стартапи до Нового року

Три виклики відкритих інновацій, дедлайн яких спливає 31 грудня

Дайджест Reactor Monitor: куди ще можуть встигнути стартапи до Нового року
Фото: depositphotos.com

Новоріччя для багатьох людей є не лише часом переходу в наступний календарний цикл, а й умовною межею, яка відділяє минуле від майбутнього. Ми часто плануємо, а потім поспішаємо завершити певні справи до 31 грудня, щоб не переносити їх у прийдешній рік.

«Не дамо командам відкласти подачу заявки на наступний рік!» – приблизно так, напевно, міркують організації і компанії, які оголосили виклики відкритих інновацій для стартапів та технологічних команд і виставили кінцевий термін подачі заявок 31 грудня. Таких челенджів доволі багато, на платформі Reactor Monitor їх 10, серед яких великий конкурс на десяток номінацій. У новому дайджесті Reactor Monitor розповідаємо про три відкритих колли, заявки на які треба встигнути подати цього року. А загалом на платформі зараз є понад 60 різноманітних запитів.

Програма для стартапів у сфері будівництва

Хто оголошує: Leonard, платформа форсайтів та інновацій VINCI Group.

Індустрії: Contech, Proptech, Mobility, Smart City.

Опис: VINCI Group зацікавлена у співпраці з інноваційними стартапами, пов'язаними з діяльністю групи – це сфери Contech, Proptech, Mobility та Smart City. Вона шукає стартапи на будь-якій стадії, рішення яких можуть бути корисні компаніям групи сприяти з погляду безпеки, продуктивності, охорони довкілля та конкурентоспроможності. З цією метою через платформу Leonard VINCI Group відкрила дві програми для стартапів: SEED для команд на ранній стадії, з метою допомогти їм доопрацювати продукт і вивести його на ринок, і CATALYST для зрілих команд, які хочуть реалізовувати свої проєкти в партнерстві з бізнес-підрозділами компаній групи VINCI.

Хто може брати участь: технологічні команди й компанії з усього світу, особливих вимог до учасників, окрім експертизи у сфері виклику, немає.

Переваги для команд:

- Програма SEED допоможе уточнити ціннісну пропозицію, перейти до ринкової стратегії та підготуватися до етапу пошуку інвестицій. Команди отримують доступ до освітніх програм, експертизу продукту від фахівців VINCI, доступ до мережі бізнес-ангелів і венчурних партнерів Leonard, робоче місце в офісі Leonard у Парижі, можливість фінансових інвестицій у 30 000 євро, пітч на демодні з топами, партнерами та венчурними капіталістами VINCI.

- Програма CATALYST надає ресурси, необхідні для розгортання інноваційних послуг і продуктів у партнерстві з бізнес-підрозділами VINCI.

Дедлайн: 31 грудня 2022 року.

Як взяти участь: 1) зареєструватися на платформі Catalonia Open Challenges; 2) призначити зустріч з організатором зі сторінки челенджу.

Це ще не все!

Більше викликів відкритих інновацій – на платформі Reactor Monitor

Finnovating Awards 2022

Хто оголошує: міжнародна платформа фінансових інновацій Finnovating.

Індустрії: Fintech, Insurtech, Proptech, Healthtech, Legaltech, Regtech, EdTech.

Опис: конкурс для стартапів Finnovating Awards 2022 має наметі знайти й відзначити кращі стартапи, які працюють у фінансовій сфері. Команди з усього світу змагаються за звання кращих у категоріях Fintech, Insurtech, Proptech, Healthtech, Legaltech, Regtech, EdTech, а також за титули найвпливовішого, найінноваційнішого й найстійкішого стартапу року.

Хто може брати участь: подати заявку на участь у конкурсі можуть всі охочі. 

Переваги для команд: стартапи, які посіли 1, 2 і 3 місця в кожній номінації, отримають пакети послуг від Finnovating на суми 13 500, 6000 і 1500  євро відповідно. Усі учасники будуть представлені в інфографіці та отримають відображення у ЗМІ.

Дедлайн: 31 грудня 2022 року.

Як взяти участь: заявка подається на платформі Finnovating після реєстрації, кожна номінація оформлена окремою сторінкою.

GRTgaz Challenge: технологія нанесення покриття на внутрішні частини металевих труб

Хто оголошує: французький оператор газотранспортної системи GRTgaz.

Індустрії: Energy, Industrial Engineering.

Опис: GRTgaz відома своєю прихильністю до відкритих інновацій і залучення широкого кола технологічних команд до вирішення нагальних проблем. Деякий час тому компанія оголосила конкурс проєктів «Захист сталевих мереж від впливу водню», переможець якого, команда Catalyze, розробляє захисне покриття, що запобігає міграції газоподібного водню в сталь. Це покриття призначене для захисту внутрішньої поверхні газових труб, які вже працюють, щоб мати можливість транспортувати в них дигідроген. Але як у найкращий спосіб нанести його на внутрішню поверхню труб? Компанія шукає інноваційні рішення від команд з усього світу.

Хто може брати участь: в ідеалі – команда, яка має продукт із високим TRL, що його можна було б адаптувати, пристосувати або поліпшити. Таким рішенням може бути, наприклад, робот-аплікатор, адаптований до установок GRTgaz, або поршнева система. Будьте готові до можливого часткового інвестування в проєкт.

Переваги для команд: контракт із GRTgaz.

Дедлайн: 31 грудня 2022 року.

Як взяти участь: зареєструватися на платформі відкритих інновацій GRTgaz і подати заявку зі сторінки челенджу.

Сподобалися челенджі?
Допоможемо подати заявку!

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS