Майте на увазі: головні події 30 червня – 9 липня

Майте на увазі: головні події 30 червня – 9 липня

Повернення Григорія Сенченка на українську арт-сцену, барокові шедеври у виконанні контратенора Юрія Міненка в Національній опері, великий концерт «Мумій Троля» після кількарічної перерви в Одесі та інші події, на які варто звернути увагу найближчим часом

Майте на увазі: головні події 30 червня – 9 липня Цього тижня для киян зіграє найкращий український джазовий трубач, «Мумій Троль» приїде до Одеси, також на нас чекають цікаві виставки та багато чого іншого. А коли можна послухати Hurts наживо у Києві, детальніше читайте у нашому матеріалі: http://bit.ly/2uqSBNF

Posted by Mind UA on Friday, 30 June 2017

У вівторок, 4 липня, у м'юзик-холі Caribbean Club (вул. Симона Петлюри, 4) відзначатимуть День незалежності США – джазовим концертом, на якому зіграє Dennis Adu Septet. Найкращий український джазовий трубач Денніс Аду виступає досить часто – однак рідко саме з таким колективом. У складі його септету гратимуть тенор-саксофоніст Дмитро Александров, альт-саксофоніст Борис Могилевський, тромбоніст Олександр Чаркін, піаніст Павло Литвиненко, контрабасист Олександр Ємець та барабанщик Павло Галицький. У програмі – авторські композиції та класичні стандарти у свіжих аранжуваннях. Початок концерту – о 20:00, вартість квитків – 120–400 грн.

Майте на увазі: головні події 30 червня  –  9 липня
Фото Крис Кулаковска
http://kulakovska.com/

У середу, 5 липня, у Щербенко Арт Центрі (вул. Михайлвська, 22В) відкриється виставка Георгія Сенченка «Сім видів паніки». Сенченко – це саме той художник, у співавторстві з яким у 1987 році Арсен Савадов написав картину «Печаль Клеопатри», з котрої, фактично, почався український контемпорарі арт. Після тривалої паузи художник повертається на вітчизняну арт-сцену. У проекті «Сім видів паніки» він іронізує над тотальним позитивом, що панує в сучасному суспільстві. Свої думки Сенченко виразить за допомогою масштабних графічних робіт, а також графіті, котре він створить прямо під час виставки. Експозиція триватиме до 5 серпня, вхід – вільний.

Майте на увазі: головні події 30 червня  –  9 липня
Виставка Георгія Сенченка «Сім видів паніки»
Фото shcherbenkoartcentre.com

У середу, 5 липня, в Національній опері України (вул. Володимирська, 50) дасть концерт Юрій Міненко – контратенор, який швидше можна почути на сценах в Амстердамі, Відні, Парижі і Вашингтоні, ніж у Києві. У програмі – твори класиків епохи бароко Вівальді, Генделя, Перселла, Глюка, Каччіні. За диригентським пультом камерного оркестру стоятиме Роман Кофман, один із найкращих світових інтерптретаторів барокової музики. Початок концерту – о 19:00, вартість квитків – 50–1200 грн.

У неділю, 9 липня, в одеському клубі Ibiza (пляж Аркадія, Центральна алея) зіграє «Мумій Тролль». Колектив приїде після тривалої перерви, під час якої Ілля Лагутенко встиг оголосити про кінець існування проекту, але потім передумав. Приводом для концерту стане 20-річчя виходу альбому «Морська». Тож у програмі шоу – усі найгучніші хіти команди. Початок концерту – о 22:00, вартість квитків – 800 грн.


Останній шанс:

У неділю, 9 липня, в арт-центрі «Я Галерея» (вул. Хорива, 49Б) завершується виставка «Реалізм?» Володимира Буднікова. Художник надихався пейзажами здичавілого саду, побаченими крізь вікно сільського будинку, літньої резиденції Буднікова: малюючи ці реалістичні ландшафти, він отримував скоріше нефігуративні твори. Цей переклад з фігуративу на мову абстракції, котрий художник робить у власній свідомості, Будніков використав як прийом, за допомогою якого він може так точно, наскільки це взагалі можливо, зафіксувати не лише знайомі пейзажі, а й мінливу оточуючу реальність взагалі. Вхід на виставку – вільний.

Майте на увазі: головні події 30 червня  –  9 липня
«Реалізм?» Володимира Буднікова

Варто спланувати заздалегідь

Hurts

Коли: 23 листопада

Де: Stereo Plaza, Київ

Британський сінті-поп-дует нещодавно оголосив, що наприкінці вересня випустить свій третій студійний альбом Desire. Реліз Hurts підтримають великим турне, у рамках якого заїдуть і до Києва. Це не перший візит колективу до української столиці, проте квитками варто запастись заздалегідь, щоб точно не пропустити виконання наживо хітів Wonderful Life, Blood, Tears & Gold, Stay та інших, без яких концерт навряд чи обійдеться. Початок шоу – о 19:00, вартість квитків – 990 грн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті