mind
«Земля: Один вражаючий день»: як у фільмі розкрити силу природи

«Земля: Один вражаючий день»: як у фільмі розкрити силу природи

Чому варто подивитися стрічку-подорож студії BBC Earth Films

Цей матеріал також доступний російською

Сюжет. Цікава подорож на різні материки Землі, де існують зовсім не схожі одна на одну екосистеми. Десь життя вирує, і місцеві тварини змушені щодня боротися за власне виживання, а десь ліниво жує листя бамбуку панда, не турбуючись про власну безпеку. Всього у стрічці представлено 38 видів тварин із 22 країн. Фільм-розповідь про природні стихії, які зачаровують – з одного боку – і водночас лякають силою, яку людина неспроможна зупинити. Тож можна насолодитися спостереженнями за дикою природою, яка, на щастя, ще у багатьох куточках світу залишається недоторканою.

В українському прокаті: з 7 червня

Фото: imdb.com

Бекґраунд. Нова робота студії BBC Earth Films – це сиквел документальної кінокартини 2007 року «Земля» (режисерів Аластера Фовергілла і Марка Лінфілда). Робота над зйомками британського фільму «Земля. Один вражаючий день» тривала 142 дні, ще близько трьох років витратили на монтаж стрічки. Режисерами виступили Річард Дейл, Фань Лісінь і Пітер Веббер. Над проектом працювало понад 100 людей, подорожуючи від Китаю до Великобританії. Українську версію озвучив Олександр «Фоззі» Сидоренко з гурту ТНМК.

Аби зафільмувати лангурів, знімальна група запустила у повітря близько 200 дронів, бо мавпи постійно ховалися у печерах. А щоб зняти дитинчат панди, фотографи одягали костюми панд – таке маскування не лякало тварин.

«Земля: Один вражаючий день»: чим цікава нова документальна стрічка про природу від BBC
Фото: imdb.com

Вам сподобається, якщо: ви як житель «кам’яних джунглів» хочете поринути у вир дикої природи і відчути дуже несхожі темпи життя та, звісно, дізнатись нові факти про флору і фауну у різних частинах світу.

Вам не сподобається, якщо: ви віддаєте перевагу виключно художньому кіно або навпаки не допускаєте авторських висловлювань у документальному жанрі – у стрічці «Земля. Один вражаючий день» кожен епізод демонструє вразливість найменших істот, бо за законом природи, виживає найсильніший, а головне – не здаватися.

Головна причина подивитися: вирушити у півторагодинний контрастний тріп до найвищих гір, глибоких океанських вод, віддалених островів та екзотичних тропічних лісів, насолоджуючись неймовірними зйомками краєвидів.

Фото: imdb.com

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті