Прем’єра тижня: ромком «Гучний зв’язок»

Прем’єра тижня: ромком «Гучний зв’язок»

Чому варто подивитися адаптацію італійського кінохіта Паоло Дженовезе «Ідеальні незнайомці»

Цей матеріал також доступний російською
Прем’єра тижня: ромком «Гучний зв’язок»
Фото: ufd.ua

Сюжет. Семеро друзів, зібравшись у заміському будинку, жартома починають гру – учасники повинні зачитувати вголос усі повідомлення, а на дзвінки відповідати тільки через гучний зв'язок. Але вони не можуть навіть уявити, які дивовижні відкриття їм доведеться зробити. 

В українському прокаті: з 14 лютого

Бекґраунд. Адаптація «Квартетом І» відомого італійського фільму Паоло Дженовезе «Ідеальні незнайомці» (2016). Після успіху романтичної комедії в локальному прокаті права на його адаптацію були куплені в Росії, США, Іспанії, Франції, Південній Кореї, Туреччині, Швеції, Німеччині, Катарі, Індії, Мексиці і не тільки.

Режисер – Олексій Нужний. У ролях: Леонід Барац, Ростислав Хаїт, Каміль Ларін, Олександр Демидов, Марія Миронова, Ірина Горбачова, Анастасія Уколова.

Прем’єра тижня: ромком «Гучний зв’язок»
Фото: ufd.ua

Вам сподобається, якщо: вам до смаку творчість та гумор «Квартету І» – тоді і цього разу вони зможуть потішити вас своїми фірмовими жартами та філософськими міркуваннями.

Вам не сподобається, якщо: ви очікуєте особливої відмінності стрічки від італійського оригіналу або динамічного розвитку подій – усе відбувається в тій самій обстановці, тому головним чином привертають увагу діалоги головних героїв.

Прем’єра тижня: ромком «Гучний зв’язок»
Фото: ufd.ua

Головна причина подивитися: переглянути легку комедію про життєві обставини, коли рідні та друзі мають свої «скелети у шафі», й переосмислити, що означає «маленька брехня» і чим вона може часом закінчитися.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті