Майте на увазі: головні події 21–28 квітня

Майте на увазі: головні події 21–28 квітня

Камерний показ «Явних проявів немає», вистава «Розмова, якої не було» та інші події (окрім виборів президента), на які варто звернути увагу

Цей матеріал також доступний російською

У неділю, 21 квітня, у «Музичному просторі МК» (вул. Богдана Хмельницького, 57Б) відбудеться камерний показ «Явних проявів немає» за участі творців фільму.

Стрічка оповідає про зворотний бік героїзму, досліджуючи життя після війни з набутим ПТСР. «Явних проявів немає» деміфологізує певні уявлення про цей синдром та розбиває небезпечні стереотипи.

Обговорення фільму проходитиме разом із режисеркою Аліною Горловою.

Майте на увазі: головні події 21 – 28 квітня
Фото: офіційна Facebook-сторінка події

Початок о 19:00. Вхід вільний за попередньою реєстрацією.


У неділю, 21 квітня, у Культурному центрі «Кінотеатр «Київ» (вул. Велика Васильківська, 19) – фінал Київського міжнародного фестивалю короткометражних фільмів KISFF 2019. Відбудеться показ фільмів-переможців фестивалю.

Сьогодні ми стаємо свідками зламу старого світу, бо, опинившись на перетині культур та епох, стикаємося із проблемою пошуку свого «Я», що стала актуальною як ніколи. Аби знайти відповіді на свої питання, ми спробуємо пережити досвід Європи та наших найближчих сусідів 30-річної давнини, які не чекали змін, а творили їх власноруч.

Одним з головних мотивів фестивалю стануть буремні та романтичні події, що відбувалися 30 років тому і неабияк вплинули на наше сьогодення: падіння Берлінської стіни, зародження нових демократій у Східній Європі й занепад останніх форпостів комуністичної імперії. Ці теми знайдуть відображення в програмі фестивалю.

Але й у боротьбі є місце для кмітливого гумору, сміливого мистецтва, відкритості та найрізноманітніших форм самовираження.

Майте на увазі: головні події 21 – 28 квітня
Фото: https://www.facebook.com/KyivISFF/

Початок о 20:00. Вартість квитків 50–80 грн.


У середу, 24 квітня, у Театрі на Подолі (Андріївський узвіз, 20Б, Зала Ігоря Славинського) – трагікомедія «Розмова, якої не було». Ми так часто не цінуємо того, що маємо у житті. Відмахуємося від проблем рідних і друзів. І саме тоді, коли ми їм потрібні – нас немає поруч. Бо ми десь там, далеко. «Варимося» у проблемах, яких насправді немає. А коли раптово помирає дорога людина – прагнемо повернути час назад. Однак залишаються лише спогади….

Ігор Ніколаєв, режисер: «Це вистава, про справжню чоловічу дружбу і, безумовно, любов до життя. Присвячую її Олександру Терехову».

Історія розповідає про чоловіка, який потрапляє у реанімацію і в нього зупиняється серце. І саме під час клінічної смерті до нього приходить його товариш Ігор, який раптово помер від передозування наркотиками. Вистава поставлена за п’єсою сучасного драматурга, сценариста, прозаїка Родіона Білецького.

Майте на увазі: головні події 21 – 28 квітня
Фото: http://theatreonpodol.com/afisha/rozmova-yakoyi-ne-bulo/

Початок о 19:00. Вартість квитків 300 грн.


У неділю, 28 квітня, на території Печерського ландшафтного парку «Співоче поле» (вул. Лаврська, 33) можна відвідати щорічну виставку тюльпанів «Казки Світу».

Цього року виставка тюльпанів має вразити своєю казковістю. Організатори запрошують поринути у яскравий всесвіт із тюльпанів, втілений із сюжетів відомих казок, де навіть дорослі відчують себе як у дитинстві, у дивовижному місці, де реальність зливається з казкою.

Протягом трьох тижнів гості «Співочого поля» зможуть насолоджуватись цвітінням понад 11 нових сортових тюльпанів загальною кількістю 180 000 квітів. На території виставки працюватимуть квітковий та хендмейд-ярмарок, дитяча зона, кімната матері та дитини, мотузковий парк, розважальна програма та багато іншого.

Майте на увазі: головні події 21 – 28 квітня
Фото: https://unsplash.com

Початок о 10:00. Вартість вхідних квитків: дорослий – 75 грн, дитячий – 25 грн. Для дітей до 7 років, пенсіонерів, учасників АТО, інвалідів 1-ї та 2-ї груп та учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС – вхід безкоштовний. Вхід для осіб пільгової категорії з 09:00. Виставка відкрита до 20:00 та діятиме до 12 травня.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті