Прем’єра тижня: «Дитя робота»

Прем’єра тижня: «Дитя робота»

Чим цікавий фантастичний трилер про виховання дитини роботом-гуманоїдом

Цей матеріал також доступний російською
Прем’єра тижня: «Дитя робота»
Фото: imdb.com

Сюжет. Епідемія знищила життя на Землі. Єдиний шлях до спасіння – бункер, де робот-гуманоїд «Мати» повинен виховати у безпеці дитину. Дівчинка росте здоровою та нічого не потребує. Вона ніколи не виходила назовні та не бачила інших людей, але її не полишають думки про світ, що існує поза межами бункера. Одного разу життя дівчини повністю змінюється, коли на порозі з’являється жінка із проханням про допомогу…

В українському прокаті: з 20 червня.

У ролях: Клара Ругор, Гіларі Свонк («Крихітка на мільйон», «P. S. Я кохаю тебе»), Роуз Бірн.

Бекґраунд. В одному з інтерв’ю режисер, Грант Спутор, так прокоментував задум стрічки: «Технології міцно закріпили своє місце у нашому житті, та взаємодія з ними стає все більш особистою і близькою. Ми маємо такі відносини з технологіями, яких не було ще 10 років тому. Більшість науково-фантастичних фільмів були зняті у той час, коли існував страх Франкенштейна, але тепер ми запрошуємо його додому і ставимося набагато простіше до того, яке місце він посідає в нашому світі. Я вважаю, що технологій не варто боятися, бо вони дозволили людству процвітати, але слід відрізняти смартфони та штучний інтелект, який може керувати нашим світом і приймати рішення для себе. Те, що наукова фантастика давно уявляла собі, може стати дуже реальним, і коли ми стоїмо на порозі цієї революції, важливо працювати над тим, аби зробити людські відносини з технологіями безпечними».

Прем’єра тижня: «Дитя робота»
Фото: imdb.com

Вам сподобається, якщо: вам цікаво побачити історію про те, як робот вирощує з ембріона людську дитину та яку небезпеку може становити конфлікт штучного інтелекту і емоцій й інстинктів гомо сапієнс.

Вам не сподобається, якщо: вас не цікавлять постапокаліптичні фільми або ж коли ви обираєте до перегляду фантастику, то зупиняєтесь на стрічках виробництва Marvel – «Дитя робота» більш «серйозний» фільм, де напруга з розвитком сюжету тільки зростає.

Головна причина подивитися: зануритися у кіносвіт про боротьбу заліза та крові й на час перегляду забути про свої побутові земні турботи.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті