Дай мільйон: найцікавіші розробки п'яти українських стартапів

Дай мільйон: найцікавіші розробки п'яти українських стартапів

Українські підприємці все активніше освоюють Kickstarter і Indiegogo

Этот текст также доступен на русском

За поточний рік на краудфандінгових платформах Kickstarter та Indiegogo 10 українських проектів зібрали близько $1,2 млн. Mind пропонує вашій увазі п’ять найцікавіших із них.

Вінтажний гаджет Jollylook виготовлений з паперу та переробленого картону і може миттєво друкувати міні-фотографії. Ціна камери стартує з $29. Цікаво, що в епоху цифрових фото виробники аналогової фотокамери планували залучити на Kickstarter $15 000, а зібрали – у 25 разів більше.

Творці механічних дерев'яних 3D-пазлів Ugears третій рік поспіль запускають кампанію на Kickstarter. Щомісяця вони виробляють близько 50 000 моделей, але у творців ще сотні нових ідей. На розробку кожної моделі пазлів у середньому витрачається вісім місяців.

Український електробайк Delfast здатен на одному заряді подолати відстань у 380 км. Це – рекорд для такого виду транспорту. У вересні 2017 року заявлену на Kickstarter суму в $50 000 проект зумів зібрати за 20 годин.

Гарнітура для смартфонів Hushme приховає від оточуючих ваші розмови по мобільному телефону. У цьому допомагає не лише спеціальна маска, а й маскувальні звуки – від шуму дощу до дихання Дарта Вейдера. Стартова ціна гаджета – $129.

Ultimate City Jacket – це демісезонна куртка-трансформер, яка завдяки мотузкам, захованим у кишенях, легко перетворюється з довгої на коротку. При необхідності досить легко зшита з водонепроникної тканини куртка перетворюється й на сумку. Її розробники на краудфандінових платформах запитували $20 000, а залучили вдвоє більше – $46 600.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло