Джеймс Уебб готується до пошуків братів по розуму
Про нову космічну обсерваторію розповідає Mind
У травні 2020 року має бути запущено телескоп «Джеймс Уебб», який, як планується, замінить поточну модель «Хаббл». Про особливості нової космічної обсерваторії розповідає Mind.
У квітні 2018 року минуло 28 років перебування на орбіті космічного телескопа «Хаббл». Його вивели у космос в далекому 1990-му, а вже за шість років виникла ідея створення нового телескопа, який зміг би «розгледіти» екзопланети. Сьогодні на нову обсерваторію покладено ще одну місію – дослідження галактик на етапі їхнього зародження. У створенні нового телескопа беруть участь 17 країн світу. А загальна сума, витрачена на його побудову і запуск, може скласти $8-10 млрд.
У своїй роботі «Джеймс Уебб» використовуватиме дзеркало площею 25 кв. м, яке виготовлене з берилію та складається з 18 окремих секцій. Спадкоємцю «Хаббла» доведеться працювати при температурах від 85 до -233 С. Оберігатиме прилади теплозахисний екран розміром з тенісний корт – 21 х 14 м.
При цьому «Джеймс Уебб» розташовуватиметься у 1,5 млн км від Землі, а тому його обслуговування буде повністю автоматичним, на відміну від «Хаббла», робота якого передбачає участь астронавтів.
Зазначимо, що у 2022 році має стартувати місія NASA щодо освоєння астероїда Психея. Втім, промислове освоєння астероїдів може зазнати низку труднощів. Чому - дивіться на Mind.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].