Mind Talks: Як організувати вихід на Etsy, Amаzon, eBay, Shopify?
Пояснює директорка міжнародних операцій «Укрпошти» Юлія Павленко
Як українському підприємцеві організувати вихід на Etsy, Amаzon, eBay, Shopify та інші міжнародні платформи інтернет-торгівлі? Які основні виклики, особливості реєстрації, логістики, маркетингу, фінансів і сплати податків на цьому шляху? Чим експортерам може стати в нагоді «Укрпошта»?
Про це та багато іншого Юлія Павленко, директорка міжнародних операцій АТ «Укрпошта» та ініціаторка проєкту E-Export School, розповіла головному редактору Mind.ua Євгену Шпитку в подкасті Mind Talks.
Детальніше – у відео.
Для заглиблення в тему експорту чекаємо на вас на Mind Export Summit 13 лютого 2025 року. Квитки можна придбати за посиланням.
А вже у червні у Львові відбудеться Mind Invest Summit 2025. Приєднуйтесь і реєструйтесь тут.
Більше цікавої інформації шукайте на наших платформах:
в Instagram: https://www.instagram.com/mind_ua/
у TikTok: https://www.tiktok.com/@mind.ua.biz
в Telegram: https://t.me/mindUA
у Facebook: https://www.facebook.com/ukrainemind
в X (formerly Twitter): https://x.com/Mind_UA
у Threads: https://www.threads.net/@mind_ua
в LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/mindua/
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].