Що продається: Нежитлове приміщення (магазин) загальною площею 417,4 кв.м.
Коли: 13 жовтня 2023 12:50
Ціна: 99940 грн
Ціна за кв.м: 240 грн за кв.м.
Місцезнаходження: Київська обл., Білоцерківський р-н, с.Денихівка, вул.Шевченка, 148
Розташування: мапа
Опис: Одноповерхове приміщення під один або кілька магазинів у процвітаючому селі Денихівка, де розташовано елеватор та Денихівську філію одного з провідних агропромислових комплексів України – Нібулону та державне дослідне підприємство «Шевченківське», яке очолює Олег Балагура.

Магазин. Будівля має окремі три входи з вулиці та 4 торгових зали площами 66,7 кв.м, 58 кв.м, 36,5 кв.м, 75,9 кв.м.
Три торгові зали мають додаткові зали та підсобні приміщення.
Додаткові приміщення магазину потребують капітального ремонту.
Частина магазину площею 94,7 кв. м перебуває в оренді згідно договору оренди № 165 терміном до 31.12.2026 року.

Село. Село знаходиться у 12 км на південний схід від міста Тетіїв. Розташоване на обох берегах річки Дубравка (права притока Роськи). На околиці села знаходиться залізнична станція Південно-Західної залізниці Денгофівка.
Денихівка є одним із найбільших сіл колишнього Тетіївського району. В селі проживають близько півтора тисячі людей, налічується кілька сотень дворів.
Тут працюють школа, садочки, будинок культури, будинок літніх людей та кілька інших важливих об’єктів соціальної інфраструктури. А ще є власна школа греблі, професійний волейбольний майданчик і навіть сучасний стадіон із поливом.
Історична назва села - Денгофівка (Denhofówka, Denichówka). Засновано воно було, згідно за Л.Похилевичем, княгинею Констранцією, дружиною Януша Сангушка з роду Денгоф.
Мабуть, Януш подарував село дружині, а та найменувала його Денгофівкою – хотіла вшанувати рід свого батька – Станіслава Ернеста Денгофа. Зазвичай, українське населення спрощує назви іншомовного походження, і Денгофівка стала Денихівкою. Хоча пам’ять про Денгофівку залишилась – ще й нині недалеко від села існує залізнична станція Денгофівка, яку відкрили у 1927 році.
Після Сангушків власниками села були Островські, а у 1800 році Денгофівку розкупили кілька дрібніших власників. Докупи його знову зібрали аж наприкінці 19 століття – це зробили пани Рогозинські, які збудували великий цукровий завод. У 1899 році це зробив Ернест Рогозинський. Ще й досі унікальна цегляна труба із написом 1899 – ледь не єдина згадка про цукровий завод – височить над Денихівкою.
Цукровий завод входив у товариство цукрозаводчиків, разом з іще десятком подібних підприємств. Співвласниками були відомі у ті часи промисловці та поміщики, тому, не дивно, що для директора заводу було зведено цілий палац, із парком на березі ставу. Одночасно звели два двоповерхових будинки для службовців, кілька одноповерхових та лікарню. Значна частина будівель збереглася до нашого часу.
Більше про сучасний стан села можна прочитати у Сільському ревізорі.
Офіційна сторінка села Денихівка у Facebook.
Відео села Денихівка з дрону

Денихівська філія Нібулону
Переваги:
- Процвітаюче село із працюючими підприємствами, що може забезпечити постійний приток клієнтів
- Непогане розташування: менш ніж 70 км до Білої Церкви, 160 до Києва.
- Можливість масштабування - відкрити декілька магазинів чи кафе поруч, або здавати в оренду
- Ціна лоту – 240 грн за кв.м.
Недоліки:
- Необхідність ремонту та відновлення роботи магазину

Контакти:
Телефони для довідок: 380973999950
Е-mail: [email protected]
Контактні особи від Тетіївської міської ради, які є відповідальними за забезпечення можливості огляду об’єкта приватизації: Людмила Сліпенчук +380 67 140 71 15